loading...

فرش

بازدید : 9
پنجشنبه 2 تير 1401 زمان : 9:59

6 راهکار های بسیار موثر جهت افزایش طول عمر کولر گازی :

6 راهکار های بسیار موثر جهت افزایش طول عمر کولر گازی

6 راهکار های بسیار موثر جهت افزایش طول عمر کولر گازی

امروزه بخاطر گران شدن بسیار زیاد این وسیله جایگزین کردن دستگاه برای بسیاری از خانواده ها مشکل است پس باید به بهترین صورت ممکن از ان نگه داری شود.

در این مقاله ما 6 مورد از بهترین و ساده ترین ترفندهای افزایش عمر کولر گازی را برای شما عزیزان بیان میکنیم.شما با رعایت این نکات بسیار ساده می توانید بیشترین راندمان و بهره را از دستگاه خود داشته باشید با ما همراه باشید تا با این 6 راهکار آشنا شوید :

 1. سرویس های دوره ای سر وقت

کولر گازی چه قسمتی از آن که در درون خانه است و چه قسمتی که در بیرون از خانه است در معرض گرد و غبار و آلودگی قرار دارند.زمانی که این کثیفی ها از بین نرود ان ها روی هم جمع شده و باعث می ود دستگاه نتواند به درستی کار کند و به آن فشار می آید پس شایسته است جهت هرچه بهتر کار کردن دستگاه هر 6ماه یا هر سال سرویس های دوره ای انجام گیرد

 1. انتخاب کولر گازی متناسب با مساحت خانه

هر ظرفیتی مناسب مساحتی است.برای مثال نمیتوان در پذیرایی از کولر 9000 استفاده کرده چون علاوه بر اینکه فضا را خنک نمی کند به دستگاه نیز فشار وارد می شود پس در انتخاب دستگاه دقت لازم را داشته باشید ومتناب با مساحت خانه خود کولر تهیه کنید.

 1. جلوگیری از وسایل گرمازا

زمانی که کولر گازی روشن است هر وسیله ای که تولید گرما می کند باید جلوی آن گرفته شود تا به دستگاه فشار زیادی وارد نشود.برای مثال زمانی که آشپزی می کنید کولر را خاموش کنید یا اینکه اگر لامپ زیادی روشن است آن ها را خاموش کنید تا گرمای کمتری تولید شود و به دستگاه بیشتر فشار وارد نشود.

راهکار بسیار موثر جهت افزایش طول عمر کولر گازی :

 1. استفاده از تجهیزات محافظتی

استفاده از محافظ برق و سایبان برای یونیت خارجی بسیار برای دستگاه مهم و اجباریست.محافظ در زمانی که جریان مناسب دستگاه نباشید جریان را قطع می کند.

برای یونیت خارجی هم مناسب است که سایبان و محافظی در نظر گرفته شود تا هم از نور مستقیم افتاب و اسیب های احتمالی جلوگیری شود.

 1. جلوگیری از ورود ضربه به کنترل و یونیت داخلی و خارجی

در اکثر کنترل های کولر گازی سنسور محیط وجود دارد.اگر ضربه محکمی به آن ها وارد شود امکان دارد این سنسور اسیب دیده و از کار بیافتید در نتیجه دستگاه نمی تواند به درستی عمل کند.

همچنین ضربه به یونیت داخلی زمانی که روشن است می تواند باعث ضربه به موتور فن دستگاه شده و ان را از تعادل خارج کند و فن دیگر به درستی کار نکند و یا ضربه باعث شود برد دستگاه مشکل پیدا کند.

یونیت خارجی اگر ضربه بخورد امکان دارد از جای خود تکان خورده و باعث نشت گاز و خراب شدن دستگاه شود پس باید حداکثر دقت را در نگه داری از دستگاه به خرج داد.

 1. مکان نصب مناسب یونیت خارجی

مکانی که یونیت خارجی نصب می شود باید تهویه بسیار مناسبی داشته باشد تا دستگاه گرم نشود و بتواند عملکرد و راندمان مناسبی داشته باشد.همچنید باید در محلی نصب شود که از اسیب های فیزیکی و از گرد و غبار به دور باشد.

گروه متخصصین مستر تعمیرچی بسیار از شما عزیزان و سروران گرامی ممنون و متشکر است که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.شما می توانید جهت مشاوره ، نصب و یا تعمیر کولر گازی خود با ما در تماس باشید.ما همه روز هفته و 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم

افزایش طول عمر کولر گازی
6 راهکار های بسیار موثر جهت افزایش طول عمر کولر گازی

درخواست تعمیر

بازدید : 37
دوشنبه 30 خرداد 1401 زمان : 11:57

15 دلیل بسیار مهم سرد نکردن کولر گازی :

15 دلیل بسیار مهم سرد نکردن کولر گازی15 دلیل بسیار مهم سرد نکردن کولر گازی

کولر های گازی در تابستان بخش مهمی از زندگی مردم را تشکیل می دهند.سرمایش کولر گازی باعث طراوت و شادابی هوای خانه می شود به صورتی که زندگی بدون آن بسیار سخت و طاقت فرسا می شود.

سایت تخصصی مستر تعمیرچی در این مقاله سعی کرده است 15 دلیل بسیار مهم برای سرد نکردن کولر گازی را برای شما عزیزان بیان کند پس تا اخر متن همراه ما باشید :

1-کثیف شدن فیلتر هوا

اولین دلیل میتواند مربوط به گرفتگی و کثیف بودن فیلتر هوا باشد.باید هر سال این فیلتر در اورده شده و تمیز و از گرد و غبار پاکسازی شود.

2-کثیف بودن یونیت خارجی

یونیت خارجی دستگاه که در خارج از خانه قرار دارد همواره در معرض گرد و غبار و کثیفی می باشد.با حداقل هر سال این دستگاه سرویس شده و تمیز شود.

3-ضعیف بودن برق

دومین دلیلی که کولر ما خنک نمی کند می تواند مربوط به ضعیف بودن برق ما باشد که می توان با تعویض سیم برق یا تقویت برق این مشکل را بر طرف کرد.

4-خراب شدن موتور

در صورت خرابی موتور کمپرسور از کار افتاده و دیگر عمل نمی کند در این زمان باید به یک تعمیر کار متخصص مانند mr tamirchi مراجعه کنید .

5-مشکل در ترموستات دستگاه

زمانی که ترموستات خراب می شود دما را بدرستی تشخیص نمی دهد و نمی تواند فرمان روشن شدن کمپرسور راصادر کند.

6-خرابی فن یونیت خارجی

زمانی که فن دستگاه خراب شود دستگاه نمی تواند خنک شود در نتیجه در سرمایش درون منزل مشکل ایجاد شده و هوای خنک تولید نمی شود.

7-کمبود گاز مبرد

زمانی که گاز مبرد به دلایل مختلفی کم می شود دستگاه دیگر به درستی کار نمی کند و نمی تواند هوا را خنک کند.

8-خراب شدن برد کولر

خرابی این قطعه باعث می شود اصلا دستور روشن شدن به کمپرسور صادر نشود و دستگاه اصلا کار نکند.

9-سوختن خازن دستگاه

راه اندازی کمپرسور و فن کولر به عهده خازن دستگاه می باشد.در صورتی که این قطعه خراب شود دستگاه روشن نمی شود.

10-مسدودی لوله های گاز کولر

در زمان نصب لوله ها اگر دقت نشود و اشغال یا چیزی در لوله ها برود میتواند بعد از نصب مسیر رفت و آمد لوله را ببندد و گاز نتواند جا ب جا شود.

11-عدم تهویه مناسب یونیت خارجی

زمانی که یونیت خارجی در مکانی نصب شود که تهویه مناسبی نداشته باشد و اطراف ان ازاد نباشد این قطعه بیش از حد گرم شده و نمی تواند عمل تولید سرمایش را به درستی انجام دهد.

12-عدم ظرفیت مناسب

هر کولر با هر ظرفیتی مناسب مکانیست.برای مثال کولر9000 برای اتاق خواب مناسب است و اگر در حال نصب شود نمی تواند فضا را خنک کند.بنابراین برای خرید و نصب کولر دقت لازم را انجام دهید.

13-فرسوده شدن کولر

هر وسیله ای عمر مفیدی دارد و بعد از آن زمان به درستی کار نمی کند کولر گازی نیز همین است معمولا بعد از چندین سال استفاده و عدم سرویس های سر وقت باعث کاهش راندمان دستگاه می شود.

14-بالا بودن دمای محیط

زمانی که دمای محیط بسیار بالا باشد دستگاه نمی تواند به درستی کار کند. این حالت بیشتر در استان‌های جنوبی کشوردر فصل تابستان اتفاق می افتد.

15-عدم نصب سرپناه برای یونیت خارجی

زمانی که برای یونیت خارجی مکان مناسبی را در نظر نگیرید و دستگاه مستقیم زید نور افتاب قرار داشته باشد نباید انتظار عملکرد عالی را از دستگاه داشته باشیم.

دلایل بسیار مهم سرد نکردن کولر گازی

بازدید : 29
پنجشنبه 26 خرداد 1401 زمان : 19:49

کد خطای ماشین لباسشویی ال جی

کد خطای ماشین لباسشویی ال جی

در این مقاله به بررسی علت کد خطای ماشین لباسشویی ال جی و نحوه برطرف نمودن کد خطا می پردازیم.

لیست کد خطا ها و ارورهای ماشین لباسشویی ال جی:

کد خطا و ارورAE در لباسشویی LG(ال جی)

دلیل نمایش کد ارور ae بر وجود نشتی در لباسشویی ال جی اشاره می کند. برای رفع مشکل باید دستگاه را برق کشیده و تمامی لوله های آب را بررسی نمایید. در صورتی که لوله ای آسیب دیده و یا پاره شده علت نشتی بود، باید آن را تعویض نمایید. اگر در عیب یابی و یافتن نشتی موفق نبودید، با مستر تعمیر چی تماس حاصل فرمایید تا متخصصین ما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند.

کد خطا و ارورCE در لباسشویی LG(ال جی)

نمایش کد خطای ce در لباسشویی به علت اتصال کوتاه در موتور دستگاه می باشد. در هنگام بروز کد خطا یا ارور CE در لباسشویی ال جی باید موارد ذکر شده به دقت بررسی شوند : استاتور – تاخو – اتصالات و سیم کشی – برد دستگاه

کد خطا و ارورDE در لباسشویی LG(ال جی)

بروز خطای de در لباسشویی های ال جی زمانی رخ می دهد که درب دستگاه به درستی بسته نشده باشد. هنگامی که این خطا در لباسشویی ال جی نشان می دهد،در هنگام بروز کد خطا یا ارور dE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند :زبانه درب دستگاه – لولای دستگاه – پنل جلوی دستگاه – محل نصب میکروسوییچ درب –میکروسوییچ درب- اتصالات و سیم کشی – برد دستگاه

نمایش کد خطای ماشین لباسشویی ال جی

کد خطا و ارورFE در لباسشویی LG(ال جی)

تصویر خطای fe به مشکل آبگیری بیش از حد لباسشویی ال جی مربوط می شود. در هنگام مشاهده کد خطا یا ارور FE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند :

شیر برقی ورودی دستگاه – هیدرواستات و شلنگ رابط به درام – اتصالات و سیم کشی – برد دستگاه

کد خطا و ارورIE در لباسشویی LG(ال جی)

نمایان شدن کد ارور ie در لباسشویی ال جی به معنای مشکل در ورود آب به داخل دستگاه می باشد. هنگامی که خطای ie در لباسشویی ال جی نشان داده می شود ،بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LED دارند، کد خطای IE و روی دستگاه هایی که نمایشگر ال سی دی دارند به شکل شیر آب با ضربدر نمایش داده میشود. خطای ie می تواند بخاطر مشکل در آب منزل، شلنگ آب ورودی و اجزای دستگاه چون شیر برقی، برد و … در هنگام بروز کد خطا یا ارور IE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند :

آب ورودی دستگاه – اتصالات آب ورودی – فشار آب ورودی دستگاه – فیلتر شیر برقی – شیربرقی – سیم کشی دستگاه – برد دستگاه

کد خطا و ارورOE در لباسشویی LG(ال جی)

نمایش خطای oe لباسشویی ال جی به معنای وجود مشکلی در تخلیه آب است . هنگامی که این خطا در لباسشویی ال جی ایجاد می شود باید موارد زیر بررسی شوند :ارتفاع شلنگ تخلیه – فیلتر پمپ تخلیه – هیدرواستات و شلنگ رابط به درام – پمپ تخلیه –سیم کشی دستگاه – برد دستگاه

کد خطا و ارورUE در لباسشویی LG(ال جی)

تصویر ارور ue لباسشویی ال جی به مشکل نبود تعادل در دستگاه اشاره می کند . در هنگام بروز کد خطا یا ارور UE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند :

حجم و اندازه وسیله داخل لباسشویی– نوع و جنس البسه داخل دیگ – شیب دستگاه بعداز نصب – تاخو – رتور و استاتور – برد دستگاه

کد خطا و ارورTE در لباسشویی LG(ال جی)

بروز خطای te لباسشویی ال جی به مشکل هیتر یا المنت دستگاه و یا سنسور آن مربوط می شودکه باید درهنگام بروز کد خطا یا ارور TE در لباسشویی ال جی موارد زیر به دقت بررسی شوند : ترمیستور – هیتر – اتصالات و سیم کشی – برد دستگاه

کد خطا و ارورPE در لباسشویی LG(ال جی)

نشان خطای pe در ماشین لباسشویی به معنای ایراد در سنسور تشخیص سطح آب دستگاه است که در هنگام بروز کد خطا یا ارور PE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند :

هیدرواستات و شلنگ رابط به درام – اتصالات و سیم کشی – برد دستگاه

کد خطا و ارورLE در لباسشویی LG(ال جی)

نمایش کد ارور le در مواقعی که موتور لباسشویی قفل می نماید نمایش داده می شودکه در هنگام بروز کد خطا یا ارور LE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند :

حجم لباس داخل درام دستگاه زیاد نباشد – تاخو – استاتور – رتور، میکروسوییچ درب –اتصالات و سیم کشی -برد دستگاه

کد خطا و ارور E5وSE در لباسشویی LG(ال جی)

تصویر کد ارور se که بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی به صورتE5 نیز نشان داده می شود،مربوط به خطای سنسور بوده که احتمالا نیاز به تعمیرات اساسی لباسشویی شما دارد.قبل از هر کاری ساده ترین کار ممکن یعنی ریست کردن لباسشویی را در نظر بگیرید تا شاید مشکل شما برطرف گردد :

 1. ابتدا دستگاه را خاموش نموده و پریز برق را بکشید .
 2. بگذارید دستگاه به همین حالت بماند و پس از ده دقیقه مجددا به برق متصل کنید
 3. ماشین لباسشویی را دوباره روشن کرده و سیکل شست و شو را از ابتدا آغاز نمایید .
 4. در صورتیکه اخطار همچنان نشان داده می شود، به یک تعمیرکار متخصص مانند مستر تعمیرچی تمکاس حاصل فرمایید .

کد خطا و ارورPF در لباسشویی LG(ال جی)

تصویرکد ارورpf بدلیل مشکلات در برق ورودی دستگاه نمایش داده میشود. این اخطار ممکن است به دلیل اختلال در برق رسانی به ماشین لباسشویی و قطع برق در میانه برنامه شست و شو، ایراد درکحافظ برق و یا مشکلات سیم کشی دستگاه اتفاق بیوفتد. در صورتی که سیکل شست وشو را مجددا آغاز نمایید، ارور pf در لباسشویی ال جی باید رفع شده و از بین برود. در غیراینصورت با تعمیرکار خود مشورت نمایید .

کد خطای ماشین لباسشویی LG

بازدید : 10
پنجشنبه 26 خرداد 1401 زمان : 7:46

کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ

در این مقاله به بررسی علت کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه برطرف نمودن کد خطا می پردازیم.

لیست کد خطا ها و ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ:

کد خطا و ارور E1، 7E، C1 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این مشکل به علت خطا در سنسور آب می باشد.

برای رفع این ارور ابتدا ماشین لباسشویی را خاموش کنید. 30 ثانیه صبر کنید و سپس آن را روشن نمائید. با یک برنامه جدید شروع به شست و شو کنید. مشکل برطرف خواهد شد.

کد خطا و ارور C3، bE، 4E3 ، 3E3، 2E3، 1E3، E3 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

به مشکل در موتور دستگاه اشاره دارد.

برای رفع خطا ماشین لباسشویی را خاموش کرده و 30 ثانیه صبر کنید. پس از آن دستگاه را محدد روشن نمائید و از برنامه جدید شست و شو استفاده کنید.

کد خطا و ارور E4/1E/C4 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این خطا به دلیل مشکل در آب ورودی دستگاه اشاره میکند.

 • در ابتدا از باز بودن و سالم بودن شیر آب مطمئن شوید.
 • پس از آن به بررسی شیلنگ آب اقدام کنید و مطمئن شوید مسدود نشده است.
 • همچنین شیر را از جهت اینکه یخ نزده باشد باید بررسی کنید.
 • فشار آب باید به مقدار کافی باشد. بنابراین چک کنید آب فشار کافی را جهت کارکرد ماشین لباسشویی داشته باشد.
 • در آخر فیلتر ورودی آب را بررسی کنید. چک کنید در این بخش انسدادی وجود نداشته باشد. همچنین این بخش باید مرتب تمیز شود.

کد خطای ماشین لباسشویی SAMSUNG

کد خطا و ارور 8E، CE، HC، 2C4، HE، 1H،De4، 2E4، 1E4 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

خطا در دمای آب دستگاه

برای رفع مشکل ، شیلنگ آب را به منبع آب سرد متصل نمائید تا مشکل رفع شود.

کد خطا و ارور C5، E2، E5 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

خطا مربوط به عدم تخلیه آب است

باید اتصالات خروجی دستگاه را بررسی کرد

کد خطا و ارور E8 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

مشکل در رفت و آمد آب را نشان می دهد.

برای رفع مشکل دستگاه را خاموش کرده و پس از 30 ثانیه مجدد روشن نمائید.

کد خطا و ارور 8C در لباسشویی سامسونگ(samsung)

مشکل در نحوه عملکرد سنسور mems می باشد.

این خطا با خاموش کردن لباسشویی معمولا برطرف می‌‌شود. بنابراین در صورت مواجه شده با این آن سریعا لباسشویی را خاموش و مجدد راه اندازی کنید.

کد خطا و ارور AE، Plo، 2E9، 1PH، 1E9 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

نبودن برق این خطا را نمایان می‌‌کند.

در جهت رفع مشکل ابتدا دستگاه را خاموش کنید. پس از گذشت 30 ثانیه مجددا آن را راه اندازی نمائید. لازم به ذکر است دستگاه را باید مستقیما به پریز متصل کنید. چنانچه مجدد دستگاه برق نداشت، فیوز را تعویض کنید.

کد خطا و ارور AC، E13، AE، 6AC در لباسشویی سامسونگ(samsung)

اخطار به دلیل قطع اتصال بین برد ها می باشد.

امکان دارد مدتی پس از بروز این خطا، دستگاه به حالت عادی باز گررد. در غیر اینصورت دستگاه را یکبار خاموش و مجددا روشن نمائید.

کد خطا و ارور E18، 3Be، E14، 2BE، 1BE در لباسشویی سامسونگ(samsung)

مشکل در دکمه های لباسشویی می باشد

برای برطرف کردن مشکل، لازم است دکمه‌های ‌لباسشویی را بررسی کنید. لباسشویی را از برق خارج نکنید. تنها کافیست دکمه‌ها ‌را با یک پارچه تمیز کنید.

کد خطای لباسشویی سامسونگ

کد خطا و ارور DDC در لباسشویی سامسونگ(samsung)

درب به درستی بسته نشده باشد یا مشکلی در قطعات وجود دارد.

درب را بدون فشردن دکمه START/PAUSE باز کنید.

کد خطا و ارور DC، 1DC، dc، ed، 1DE، de در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این خطا هم در رابطه با مشکلات درب لباسشویی می باشد.

جهت رفع مشکل، مطمئن شوید درب به طور کامل بسته شده است. چیزی نباید بین درب گیر کرده باشد. همچنین در صورتی که دستگاه بیش از اندازه پر باشد با این ارور مواجه می‌‌شوید.

کد خطا و ارور DE2 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

اختلال در دکمه on و off

در جهت رفع مشکل دستگاه را از برق کشیده و پس از 5 دقیقه مجدد وصل کنید.

کد خطا و ارور FE در لباسشویی سامسونگ(samsung)

خطا مربوط به بخش فن دستگاه می باشد.

در صورت بروز چنین مشکلی باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

کد خطا و ارورE6، 5E، 1HE در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این خطا مربوط به المنت گرمکن می باشد.

در صورت بروز این مشکل از تعمیرکار کمک بخواهید.

کد خطا و ارور HE2 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

مشکل گرم کننده خشک کن می باشد.

سنسور‌های ‌دما، دمای بالای خشک کن را تشخیص داده اند. از این رو خشک کن بسته شده است. هرگاه جریان هوا کاهش یابد این اتفاق می‌‌افتد. سعی کنید از گذاشتن لباس زیاد در لباسشویی خودداری نمائید. در غیر اینصورت فضا برای جریان هوا وجود ندارد. بنابراین این مشکل رخ می‌‌دهد. برای رفع مشکل باید با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را رفع کند.

کد خطا و ارور HE3 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

اختلال در عملکرد تولید بخارهمچنین گرم شدن بیش از حد لباسشویی رخ دهد. در این صورت معمولا فن به قدری کار می‌‌کند تا دستگاه را خنک نماید.

کد خطا و ارور 1LC، LC، E11، 9E، 1LE، LE در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این خطا یعنی سطح آب پائین است.

برای رفع مشکل بررسی کنید که سطح شیلنگ تخلیه پائین تر از پایه ماشین لباسشویی نباشد. همچنین شیلنگ تخلیه باید روی زمین قرار داشته و مسدود نشده باشد. در قدم بعدی بررسی کنید که نشتی آب وجود نداشته باشد. در صورتی که از تمام این مسائل مطمئن شدید ماشین لباسشویی را مجددا راه اندازی کنید.

کد خطا و ارورtSt، t2،t1 در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این خطا نشان دهنده حالت آزمون است.

برای رفع خطا یکبار دستگاه را خاموش و پس از 30 ثانیه روشن کنید.

کد خطا و ارور OC، 3E، OF، OE در لباسشویی سامسونگ(samsung)

وجود کف زیاد و یا مواد شوینده زیاد

برای رفع خطا دستگاه را به مدت 30 ثانیه خاموش کنید. دوباره آن را روشن نمائید. در این صورت پمپ تخلیه باید لباسشویی را تخلیه نماید.

کد خطا و ارور SUD در لباسشویی سامسونگ(samsung)

وجود کف بیش از اندازه است.

در بعضی از دستگاه‌ها ‌این خطا رفع می‌‌شود. اما به طور کلی برای رفع خطا باید با چرخه Eco drum clean یا چرخه پارچه نخی با 90 درجه سانتی گراد بدون مواد شوینده لباسشویی را روشن کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل شیلنگ و فیلتر را بررسی کنید که مسدود نشده باشد. سپس یک برنامه برای خروج و تخلیه لباسشویی اجرا کنید.

کد خطا و ارور 3TE، 2TE، 1TE، TE در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این ارور مرتبط با حسگر دماست.

برای رفع مشکل دستگاه را به مدت 30 ثانیه خاموش و روشن کنید.

کد خطا و ارور UC در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این ارور مرتبط با نوسان ولتاژ برق می باشد.

جهت رفع خطا 30 ثانیه دستگاه را خاموش و مجدد راه اندازی کنید. در صورتی که با راه اندازی مجدد خطا رفع نشود برق را بررسی کنید.

کد خطا و ارور UB، 4E، UE در لباسشویی سامسونگ(samsung)

این ارور مرتبط با بار کم یا بیش از اندازه و یا عدم تعادل دستگاه می باشد.

برای رفع خطا باید بارهای اضافی را خارج نموده و لباس‌ها ‌را متعادل در لباسشویی قرار دهید. همچنین از تراز بودن لباسشویی و بودن آن روی سطح صاف مطمئن شوید.کد خطای لباسشویی SAMSUNG

بازدید : 13
سه شنبه 24 خرداد 1401 زمان : 11:28

علت سخت باز شدن درب یخچال

علت سخت باز شدن درب یخچال

یخچال همانند هر وسیله دیگری ممكن است دچار مشکل و خرابی شود و كار خود را به درستی نتواند انجام دهد.از آنجایی كه مواد غذایی بسیار حساس هستند، ایراد داشتن یخچال حتی برای چندین ساعت هم می تواند باعث فساد مواد غذایی شود.

یخچال یکی از ضروری ترین وسایل هر آشپزخانه ای می باشند زیرا وظیفه نگه داری مواد خوراکی و غذایی ما را در بهترین شرایط بر عهده دارند اما گاهی در هنگام باز و بسته کردن درب یخچال ما با این موضوع مواجه هستیم که درب یخچال ما به راحتی باز و بسته نمی شود و یا در هنگام باز کردن به سختی و زحمت زیاد از اتصال خود جدا شده که ممکن است موجب رنجیدگی خاطر گردد.

به این منظور در این مقاله سعی بر این داریم که برای شما علت سخت باز شدن درب یخچال را مورد بررسی قرار داده پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

*کاربران گرامی؛ چنانچه با مشکل سخت باز شدن درب یخچال مواجه هستید می توانید با همراهی متخصصین مستر تعمیرچی به عیب یابی و نحوه رفع این مشکل بپردازید.*

سخت باز شدن درب یخچال چندین علت دارد که در ادامه به بررسی علت سخت باز شدن درب یخچال می پردازیم:

1– خراب شدن و شکستگی لولای درب یخچال

زمانی که به درب یخچال ضربه ای محکم وارد شود و یا در اثر هر اتفاقی آسیب ببیند، ممکن است درب به سادگی باز یا بسته نشود. در صورتی که لولای یخچال آسیب دیده پیشنهاد می شود از متخصصین مستر تعمیرچی کمک بگیرید.علت سخت باز شدن درب یخچال

2– خراب شدن لاستیک دور درب یخچال

یکی از مهم ترین دلایلی که موجب می شود درب یخچال شما سفت و سخت باز شود، خراب شدن پلاستیک مربوط به دور درب یخچال است. زمانی که این لاستیک قدیمی و فرسوده شود در زمان باز مشکل ایجاد می شود و این فرآیند به سختی انجام خواهد شد. راه حل این مشکل تعویض واشر پلاستیکی دور درب یخچال است. برای تعویض آن می توانید با متخصصین مستر تعمیرچی تماس بگیرید.

علت سخت باز شدن درب یخچال

3– خراب شدن وکیوم یخچال

سومین دلیل می تواند مشکل در وکیوم یخچال باشد. وکیوم یخچال موجب ایجاد چسبندگی در لاستیک های دور درب یخچال می شود. زمانی که وکیوم آسیب ببیند و به درستی عمل نکند، چسبندگی درب یخچال کم می شود و از همین رو یخچال شما به راحتی باز نخواهد شد. در صورت بروز این مشکل هر چقدر درب را به سمت جلو بکشید، یخچال هم به سمت جلو حرکت می شود. در چنین مواقعی می توانید برای تعمیر و رفع مشکل از متخصص مستر تعمیرچی کمک بگیرید.

4– سفت باز شدن درب یخچال به دلیل ایجاد خلأ

یکی ازمعمول ترین دلایلی که در بیشتر یخچال ها موجب می شود درب به سختی باز شود، خلأ است. زمانی که شما درب یخچال را باز می کنید، مقداری هوای گرم بیرون وارد یخچال می شود، زمانی که هوای سرد و گرم با هم جابجا می شوند، خلأ ایجاد می شود به همین دلیل بعد از بستن درب یخچال زمانی که دوباره سعی می کنیم درب آن را باز کنیم، معمولاً به سختی درب یخچال باز می شود. برای برطرف کردن این موضوع باید کمی صبر کنید و بعد اقدام به باز کردن درب یخچال کنید.

5– تراز نبودن یخچال

دلیل بعدی که باید در مورد علت سخت باز شدن درب یخچال اطلاع داشته باشید، تزار نبودن یخچال در جای خود می باشد. هنگامی که یخچال شما به درستی روی زمین قرار نگرفته باشد، درب یخچال ممکن است به درستی باز نشود و وابسته به حالت قرار گیری به سمت بیرون یا درون وابستگی داشته باشد. در صورتی که به این مشکل برخوردید، بهتر است حتماً شرایط قرار گیری یخچال را چک کرده و در حالت درست قرار دهید.

علت سخت باز شدن درب یخچال

علت سخت باز شدن درب یخچال

6– خراب شدن استوپر یخچال

یکی دیگر از عوامل سخت باز شدن درب یخچال استوپر است. استوپر یکی از قطعات یخچال است که موجب می شود درب یخچال به سمت درون کشیده شده و حالت بسته داشته باشد. درواقع وجود این قطعه سبب می شود تا درب یخچال شما راحت تر بسته شود. حال اگر استوپر با مشکل مواجه شود، می تواند سبب سفت شدن درب یخچال در هنگام باز کردن شود. برای رفع این مشکل میتوانید از متخصصین مستر تعمیر چی راهنمایی بگیرید.

7– کثیف شدن لاستیک دور درب یخچال

یکی دیگر از دلایل سخت باز شدن درب یخچال کثیف شدن لاستیک دور درب ان بر اثر ریختن ماده چسبناک مانند مربا ، عسل و … می باشد.بهتر است همیشه به پاکیزگی یخچال و لاستیک های دور ان توجه ویژه ای کرد.تمیز نکرده آلودگی ها باعث خراب شدن اولا ها می شود.

جمع بندی

همانطور که در مقاله بالا برای شما توضیح داده شد علت سخت باز شدن درب یخچال دلایل مختلفی دارد که برای شما بیان کردیم.بعضی از آن ها توسط خود شما و بعضی از آن ها ملزم به حضور متخصص برای تعمیر و رفع مشکل می باشد.گروه متخصصین مستر تعمیر چی برای رفع این مشکل در خدمت شماست.

بازدید : 34
پنجشنبه 19 خرداد 1401 زمان : 15:27

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

تیم متخصصین مستر تعمیرچی با بیش از یک دهه تجربه و دارای مجوز، نمایندگی های معتبر تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی و تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است؛ انواع ماشین ظرفشویی های خانگی، صنعتی، رومیزی و… را در محل مورد نظر شما عیب یابی و تعمیر نماید.این نکته بسیار قابل توجه است که تعمیر ماشین ظرفشویی شما عزیزان توسط تعمیرکار مجرب مستر تعمیرچی در منزل یا محل کار شما انجام میگردد و دیگر نیاز به جابجایی و تلف کردن وقت خود ندارید.

***مژده برای رستوران ها، کافه ها، بیمارستان ها، هتل ها و ارگانهای خصوصی و دولتی: تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی توسط تیم مستر تعمیرچی در محل انجام میگردد.***

تعمیر ظرفشویی یکی از خدمات مستر تعمیرچی می باشد، در نظر داشته باشید که با رعایت اصل مشتری مداری به تعمیرات ظرفشویی شما پرداخته می شود، تعمیر ظرفشویی نیازمند تخصص است و برای حفظ کیفیت دستگاه حتما باید از قطعات اصلی استفاده نمود که این امر تنها در مستر تعمیرچی امداد محقق می شود.تمامی قطعات مصرفی ماشین ظرفشویی ، از جنس اصلی همان برند می باشد که مستر تعمیرچی ضمانت اصالت ان را تضمین می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

ماشین ظرفشویی امروزه جزو اساسی ترین وسایل برای خانم های خانه به حساب می آید، مجموعه مستر تعمیرچی با نمایندگی هایی که در سطح استان دارد مفتخر است جهت رفاه حال شما عزیزان در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار ظرفشویی را در محل اعزام نماید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل به شرح زیر میباشد:

خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما مانند دزدی یا صدمه به دستگاه را تهدید نمی کند.

در هزینه ها صرفه جویی می شود.

از نزدیک ناظر تعمیرات ظرفشویی خود و تعمیر و تعویض لوازم خواهید بود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

نحوه استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در مستر تعمیرچی به شرح زیر میباشد:

در ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیر ماشین ظرفشویی تماس حاصل نمایید یا انلاین درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشخصات شما همراه با مشکل دستگاه ثبت میگردد.

مشخصات تعمیرکار به شما اعلام می شود.

در کوتاه ترین زمان تعمیرکار ظرفشویی جهت خدمات و رفع عیب در محل حاضر میشود.

***هدف مستر تعمیرچی جلب رضایت شما عزیزان می باشد، چونکه بهترین مبلغ خود شما عزیزان می باشید***

مجموعه مستر تعمیرچی برای رفاه حال شما عزیزان علاوه بر اینکه هزینه تعمیرات ظرفشویی را کاملا شفاف سازی نموده است ، پیرو درخواست شما عزیزان آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی را به شما عزیزان در صورتی مشکل توسط خود شما قابل حل شدن باشد برای شما عزیزان به صورت تلفنی ارائه می دهد.

جهت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی خود با ما تماس بگیرید.

درخواست تعمیر

مسترتعمیرچی با دارا بودن کادری حرفه ای و متخصص ، خدمات تعمیرات تمامی برندهای ماشین ظرفشویی را ارائه می دهد.

انواع برند های قابل تعمیر در گروه مستر تعمیرچی :

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی AEG در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی توشیبا در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی هیتاچی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی هوور در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی گرنیه در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی باکنشت در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی فیلکو در کرج

بازدید : 30
سه شنبه 17 خرداد 1401 زمان : 21:59

علت بوی سوختگی ماشین لباس شویی

ماشین لباسشویی یکی از پر استفاده ترین و مهم ترین وسایل هر خانه ای هستند که شستن انبوهی از لباس های کثیف را از دوش اشخاص برداشته و در کوتاهترین زمان لباس ها را شست و شو می کند اما این دستگاه نیز مانند سایر وسایل خانگی ممکن است دچار ایراد فنی گردد.

یکی از ایراداتی که مصرف کنندگان ماشین های لباسشویی گزارش می دهند بوی سوختگی در ماشین لباسشویی است، که در ادامه این مقاله علت بوی سوختگی ماشین لباسشویی را توضیح می دهیم پس همراه ما باشید.

*کاربران گرامی؛ چنانچه با مشکل ایجاد بوی سوختگی در لباسشویی مواجه هستید می توانید با همراهی تعمیرکاران لوازم خانگی مستر تعمیرچی در این مقاله به بررسی نحوه عیب یابی و حل این مشکل بپردازید.*

علت بوی سوختگی ماشین لباس شویی

در صورت مواجه با بوی سوختگی ماشین لباسشویی چه اقدامی باید انجام داد؟

توجه داشته باشید به دلیل کارکرد دو جانبه ماشین لباسشویی و استفاده همزمان آن از آب و برق در صورت استشمام بوی سوختگی هرگز این بو را نادیده نگیرید و بعد از پیدا کردن منبع بو در اسرع وقت برای رفع آن اقدام نمایید.متخصصین مستر تعمیرچی در خدمت شما هستند.

شما در مواجه با بوی سوختگی ماشین لباسشویی بهتر است مطابق راهنمایی های بیان شده در زیر عمل کنید:

 • حتما در اولین فرصت ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید.
 • اگر در قسمت پشتی و یا سیم کشی ها این بو را استشمام می کنید می توانید برق محل خود را نیز قطع نمایید.
 • شیرهای آب ورودی متصل به دستگاه را بسته و به سرعت با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس بگیرید و از دست کاری کردن قطعات لباسشویی توسط خودتان خودداری نمایید.

آیا بوی سوختگی ماشین لباسشویی می تواند به دلیل نیم سوز شدن موتور باشد؟

گاهی بخاطر استفاده نادرست از ماشین لباسشویی مثل پر کردن مخزن آن بیش از حجم استاندارد و یا روشن بودن آن برای ساعات طولانی موتور این دستگاه متحمل فشار زیادی می گردد که ممکن است این فشار باعث نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی شما گردد و دیگر قدرت قبا را نداشته باشد .

در اثر استفاده از ماشین لباسشویی برای ساعات طولانی و بدون استراحت (استفاده چند بار پشت هم )ممکن است موتور آن به درستی کار نکرده و به حالت نیم سوز در بیاید که در این حالت شما شاهد شنیدن صداهای عجیب از آن و تمیز نشدن لباس ها نیز هستید همچنین ممکن است در پی نیم سوز شدن شما متوجه بوی سوختگی گردید.

آیا پارگی تسمه لباسشویی می تواند دلیل بوی سوختگی در ماشین لباسشویی باشد؟

تسمه ماشین لباسشویی قطعه ای است که قطعات موتور و مخزن لباسشویی را محکم در جایگاه خود نگه می دارد اما گاهی به دنبال پارگی و یا پوسیدگی بیش از حد این تسمه ممکن است از محل درست جای گیری خود خارج شود و باعث آزاد شدن قطعات موتور و مخزن لباسشویی گردد.

در صورت پارگی تسمه ماشین لباسشویی می تواند دلیل بوی سوختگی گردد.همچنین سفت بودن بیش از حد تسمه ماشین لباسشویی و شل بودن آن نیز باعث قرار گیری آن در محل اشتباه و نهایتا ایجاد بوی سوختگی در آن می گردد.

آیا سوختگی لاستیک المنت ماشین لباسشویی می تواند ایجاد بوی سوختگی نماید؟

داغ شدن المنت و انتقال این گرما به پلاستیک مجاورت آن می تواند دلیلی برای ایجاد بوی سوختگی در ماشین لباسشویی باشد.

آیا خراب بودن سیم کشی لباسشویی می تواند ایجاد بوی سوختگی نماید؟

ماشین لباسشویی دارای سیم کشی های زیادی است که این سیم کشی ها گاها در مجاورت موتور و یا المنت ماشین لباسشویی قرار دارند.

 • ممکن است در اثر استفاده زیاد و مداوم از لباسشویی و داغ شدن قطعات این گرما به سیم کشی نیز انتقال پیدا کرده و موجب ایجاد بوی سوختگی در آن گردد.

علت بوی سوختگی ماشین لباس شویی
علت بوی سوختگی ماشین لباس شویی
ایجاد بوی سوختگی در لباسشویی ممکن است از دوشاخه برق دستگاه باشد؟

در زمانی که قسمت های مختلف لباسشویی را بررسی کردید و متوجه خرابی چیزی نشدید به دوشاخه برق توجه کنید.

 • به دلیل بی کیفیت بودن سیم پیچی ها و روکش های سیم در دوشاخه متصل به بعضی ماشین لباسشویی ممکن است در اثر استفاده پس از چند ساعت شما متوجه بوی سوختگی شوید.
 • ممکن است پلاستیک اطراف پریز برق متصل به ماشین لباسشویی شما ذوب شده باشد و ایجاد بوی سوختگی کرده باشد.

راهکارهایی برای جلوگیری از ایجاد بوی سوختگی در ماشین لباسشویی

 • به میزان لباس هایی که در لباسشویی قرار می دهید توجه داشته باشید
 • اگر میزان لباس های شما زیاد است بهتر است آنها را در چند مرحله و به فاصله زمانی در ماشین لباسشویی قرار دهید.
 • در صورت مشاهده لق بودن مخزن لباسشویی بهتر است تسمه آن را بررسی نمایید تا از پارگی آن جلوگیری گردد.
 • بهتر است به صورت دوره ای اقدام به سرویس و چک کردن لاستیک المنت نمایید تا از سوختگی در این قطعه جلوگیری نمایید.
 • خراب بودن سیم کشی های ماشین لباسشویی نیز به دلیل قرار داشتن در قسمت های داخلی باید توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی گردد.
 • به منظور جلوگیری و از بین بردن بوی سوختگی در ماشین لباسشویی در اثر خرابی پریز و یا دوشاخه برق برای تعویض آنها اقدام نمایید.

در پایان

استفاده درست و صحیح از هر وسیله باعث افزایش عملکرد و طول عمر مفید وسیله می گردد.بهتر است در فواصل معین سرویس های دوره ای برای وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی انجام شود.

همچنین توجه به دستورالعمل های استفاده از وسایل برقی یکی از مهم ترین کار هاست.

علت بوی سوختگی ماشین لباس شویی

بازدید : 19
سه شنبه 17 خرداد 1401 زمان : 21:57

یکی از مشکلاتی که معمولاً هنگام استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است با آن روبرو شوید، گیر کردن درب لباسشویی و عدم باز شدن آن است. این ایراد مختص برند خاصی نمی‌شود و تقریباً مشتریان تمامی برندها این مشکل را گزارش داده‌اند.

استفاده صحیح از هر وسیله طول عمر آن را بالا می برد. برای مثال هنگام استفاده از ماشین لباسشویی باید به چند نکته مهم بسیار توجه کرد از جمله :

 • ریختن لباس ها مطابق ظرفیت وزنی و حجمی لباسشویی
 • خشک کردن لاستیک دور درب برای جلوگیری از فرسودگی
 • تراز بودن ماشین لباسشویی
 • و .. از مواردی است که از آسیب رسیدن زود هنگام به لباسشویی جلوگیری می کند.

بسیاری از ماشین های لباسشویی تا زمانی که درب آنها به طور کامل بعد از قرار دادن لباس ها در آنها بسته نشود فرآیند شستشوی لباس ها شروع نخواهد شد به همین منظور بسته شدن درب لباسشویی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

به این دلیل قصد داریم در این مقاله برای شما عزیزان علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی را توضیح دهیم پس اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمده است در ادامه با ما همراه باشید.

*کاربران گرامی؛ چنانچه با مشکل بسته نشدن درب لباسشویی مواجه شدید می توانید روی مشاوره و خدمات متخصصین ما حساب کنید.متخصصین ما آماده ارائه حدمات به شما عزیزان می باشند*

علت بسته نشدن درب لباسشویی

زمانی که درب لباسشویی بسته نشود دستگاه روشن نمی شود؛ زیرا باز بودن درب مانع از وارد شدن آب به لباسشویی خواهد شد و سنسور اجازه شروع کار را نمیدهد.هنگام بستن درب صدای تیک مانندی را خواهید شنید در غیر این صورت درب کاملا بسته نشده است.

بعضی از مواقع ممکن است دستگیره درب به هنگام باز کردن به طور صحیح باز شود، اما پس از قرار دادن لباس ها و به هنگام بستن درب با ایراد رو به رو شوید. این مشکل به دلایل مختلفی رخ می دهد که باید به طور دقیقی مورد بررسی قرار بگیرند.

علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی :

 • خراب شدن قفل درب
 • فرسودگی و پاره شدن لاستیک دور درب
 • مشکل پیدا کردن زبانه ی قفل درب
 • ایراد در میکروسوئیچ درب
 • آسیب دیدن فیزیکی درب مانند شکستگی و …
 • گذاشتن لباس بیش از اندازه چه حجمی چه وزنی
 • شکسته شدن دستگیره درب لباسشویی
 • خراب شدن دکمه ی باز و بسته شدن درب روی بعضی از مدل ها
علت بسته نشدن درب لباسشویی
سوییچ(قفل درب لباسشویی)
 • خراب شدن قفل درب

اگر قفل درگیر نشود درب بسته نمی شود و نمی توان فرایند شست و شو شروع نمی شود. در این صورت شما باید یک قفل جدید خریده و آن را تعویض کنید. معمولا قفل درب زمانی خراب می شود که شما درب لباسشویی را محکم و با فشار زیاد ببندید.

 • فرسودگی و پاره شدن لاستیک دور درب

یکی از علت های بسته نشدن درب لباسشویی را می توان فرسودگی و پاره شدن لاستیک دور درب ان دانست . اگر لاستیک دور درب به درستی در جای خود قرار نگیرد، اجازه بسته شدن درب لباسشویی را نمی دهد. در صورت خرابی یا پاره بودن لاستیک آن را باید تعویض کنید.

 • مشکل پیدا کردن زبانه ی قفل درب

مشکل پیدا کردن زبانه ی قفل درب می تواند یک مشکلی باشد که معمولا اتفاق می افتد. زبانه قفل درب از پجنس پلاستیک بوده و در صورت خراب شدن باید آن را تعویض کرد.

 • ایراد در میکروسوئیچ درب

میکروسوئیچ اگر ایراد پیدا کند ممکن است درب لباسشویی هنگام شست و شو به صورت خودکار باز شده و خرابی بسیاری به بار بیاورد. در صورت خرابی میکروسوئیچ بدانید که باید آن را مطابق با مدل لباسشویی خود تهیه کنید و تعویض کنید.

 • آسیب دیدن فیزیکی درب مانند شکستگی و …

یکیدیگر از علت های بسته نشدن درب لباسشویی آسیبی است که به درب آن وارد شده است. از جمله مشکلات می توان به شکستگی کامل درب و یا شکستگی لولای درب نام برد که آن را باید به طور کامل تعویض کنید و بهتر است این کار را به یکی که متخصصین مستر تعمیرچی در این کار است بسپارید.

 • گذاشتن لباس بیش از اندازه چه حجمی چه وزنی

قرار دادن لباس بیش از حد در لباسشویی علاوه ب اینکه گاهی موجب بسته نشدن درب خواهد شد در صوزت بسته شدن هم امکات دارد در وسط کار درب بر اثر فشار زیاد باز شود و قطعات مختلفی را خراب کند.

 • شکسته شدن دستگیره درب لباسشویی

در صورتی که دستگیره لباسشویی شما شکسته شود باید متناسب با مدل آن خریداری شده و توسط متخصصین تعویض گردد.

 • خراب شدن دکمه ی باز و بسته شدن درب روی بعضی از مدل ها

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دارای دکمه بر روی پنل است که درب را باز و بسته کنید، ممکن است برد آن خراب شده باشد گه باید تعمیر یا تعویض گردد.

علت بسته نشدن درب لباسشویی

نتیجه گیری از علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

زمانی که درب لباسشویی بسنه نشود برابر است با ناتوانی در شستن لباس ها که این امر میتواند موجب آزردگی خاطر ما گردد اما با خواندن مقاله بالا و استفاده از راه حل هایی که برای بستن درب لباسشویی بیان شد میتوانید تا حد زیادی از مشکلات لباسشویی خود اگاه شده و به برطرف کردن این مشکل بپردازید.

بازدید : 55
يکشنبه 8 خرداد 1401 زمان : 23:46

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی توسط تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مستر تعمیرچی عیب یابی و رفع عیب میگردد، با آرامش به خواندن ادامه دهید تا با اطلاعات مفیدی که در اختیار شما قرار داده ایم کمتر نیازمند تعمیر لباسشویی خود شوید.

مجموعه مستر تعمیرچی با بیش از 20سال تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و دارای مجوز از اتحادیه های مربوطه، نمایندگی های معتبر و تکنسین های مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است انواع ماشین لباس شویی های: خانگی (درب از بالا، درب از جلو، آمریکایی، اروپایی، دوقلو، صنعتی و..)را در محل با ضمانت نامه رسمی تعمیر نماید.

تمامی قطعات مصرفی فابریک ( اورجینال ) همان برند خود می باشد، که تمامی آنها از انبار مجموعه مستر تعمیرچی تهیه می شود، به خواندن ادامه دهید تا با نمایندگی تعمیر لباسشویی برندهای مختلف آشنا شوید.

چرا مشتریان برای تعمیر لباسشویی مستر تعمیرچی را انتخاب میکنند؟

خوب است بدانید که طبق نظر سنجی که از مشتریان عزیز بابت انتخاب مستر تعمیرچی درباره تعمیر ماشین لباسشویی و در نهایت رضایت آنها پرسش نمودیم به شرح زیر می باشد:

برای هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص همان برند به محل جهت خدمات اعزام می شود.

تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی 90 الی 365 روزه می باشد.

تعمیر لباسشویی در محل انجام می گیرد.

تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر لباسشویی از لوازم اصلی همان برند می باشد.

جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی لحاظ شده است.

تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در همان روز طبق زمانبندی تکنسین مربوطه در محل انجام می شود.

تمام افتخارات و هدف ما رضایت مندی مشتری و معرفی ما به عنوان مجموعه برتر در عرصه تعمیر ماشین لباسشویی به دوستان و آشنایان شما سروران عزیز می باشد ، امیدواریم با حمایت و کمک شما از مجموعه مستر تعمیرچی گام هایی بلندتر در این عرصه جهت ارائه خدماتی نوین و جلب کامل رضایتمندی شما عزیزان برداریم.

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

سرعت در تعمیر لباسشویی

تمام خدمات تعمیر لباسشویی ما در همان روز ارائه می شود ، تعجب نکنید !!! ما در سراسر نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی داریم . پس بعد از تماس با ما در مرحله اول تعمیرکار لباسشویی شما را راهنمایی می کند ، که اگه مشکل جزئی بود خودتون رفعش کنید، اما اگر مشکل جدی بود در سریع ترین زمان تعمیرکار ماشین لباسشویی مربوط با برند شما در محل حاضر می شود و خیلی زود مشکل شما برطرف می گردد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

مستر تعمیرچی با درک شرایط اقتصادی سعی دارد که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی برای شما عزیزان به ارزان ترین حالت ختم شود.

گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی

شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیر ماشین لباسشویی را هم گارانتی کنه ؟؟ بله میشه.

خدمات ماشین لباسشویی مستر تعمیرچی گارانتی 3 الی 12 ماهه داره . وقتی ماشین لباسشویی به دست تکنسینهای مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند . بنابراین تعمیر لباسشویی رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .

تعمیر و نگهداری منظم ماشین لباسشویی را جدی بگیرید

هر چند که ماشین لباسشویی های جدید می توانند چند دهه کار کنند ، اما برخی قسمت های آن ها به تعمیر و نگهداری منظم احتیاج دارد یعنی نیازمند تعمیر لباسشویی خواهید بود. ممکن است تسمه ها و شیلنگ ها تا زمانی که خراب شوند نادیده گرفته شوند و یا فیلترهای آب سخت آن قدر کار کنند تا املاح آب باعث انسداد آن ها شود. اگر نمی خواهید خودتان این قطعات را چک کنید ، سالی یک بار از یک تعمیرکار لباسشویی بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. همچنین دقت کنید که اگر ماشین لباسشویی در جایی مانند پارکینگ یا خارج از خانه یا هر جای دیگری که دمای پایینی دارد، قرار دارد، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کرده و آب موجود در آن ها را تخلیه کنید تا یخ نزند.

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

درخواست تعمیر

مسترتعمیرچی با دارا بودن کادری حرفه ای و متخصص ، خدمات تعمیرات تمامی برندهای ماشین لباسشویی را ارائه می دهد.

انواع برند های قابل تعمیر در گروه مستر تعمیرچی :

تعمیرماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

تعمیرماشین لباسشویی ال جی در کرج

تعمیرماشین لباسشویی دوو در کرج

تعمیرماشین لباسشویی ویرپول در کرج

تعمیرماشین لباسشویی آبسال در کرج

تعمیرماشین لباسشویی فریجیدر در کرج

تعمیرماشین لباسشویی پاناسونیک در کرج

تعمیرماشین لباسشویی وستینگهاوس در کرج

تعمیرماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج

تعمیرماشین لباسشویی بکو در کرج

تعمیرماشین لباسشویی آزمایش در کرج

تعمیرماشین لباسشویی سپهر الکتریک در کرج

تعمیرماشین لباسشویی زینکو در کرج

تعمیرماشین لباسشویی اسنوا در کرج

تعمیرماشین لباسشویی ایندزیت در کرج

تعمیرماشین لباسشویی کندی در کرج

تعمیرماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

تعمیرماشین لباسشویی کنوود در کرج

تعمیرماشین لباسشویی حایر در کرج

تعمیرماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج

تعمیرماشین لباسشویی زیمنس در کرج

تعمیرماشین لباسشویی AEG در کرج

تعمیرماشین لباسشویی ارج در کرج

تعمیرماشین لباسشویی زیرو وات در کرج

تعمیرماشین لباسشویی آریستون در کرج

تعمیرماشین لباسشویی توشیبا در کرج

تعمیرماشین لباسشویی هیتاچی در کرج

تعمیرماشین لباسشویی ناسیونال در کرج

تعمیرماشین لباسشویی هوور در کرج

تعمیرماشین لباسشویی گرنیه در کرج

تعمیرماشین لباسشویی باکنشت در کرج

تعمیرماشین لباسشویی فیلکو در کرج

تعداد صفحات : 2

درباره ما
موضوعات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  <
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 30
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 47
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 58
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 256
 • بازدید ماه : 931
 • بازدید سال : 3336
 • بازدید کلی : 5156
 • کدهای اختصاصی